Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sinem Kobal InStyle Şubat Sayısında!

InStyle Şubat sayısının kapağına konuk olan isim, evlilik arefesindeki Sinem Kobal

Sinem Kobal InStyle Şubat Sayısında! Sinem Kobal InStyle Şubat Sayısında! Pinterest

 

 

Venedik Sarayı`nda verdiği pozlarla Sinem Kobal`ın konuk olduğu InStyle Şubat sayısına konuk olan diğer isimler ise Kayıp Şehir`de İrfan karakterine hayat veren İlker Kaleli; Lale Devri`ndeki Deniz Barut; 80`ler dizisinin sarışın güzeli Begüm Öner!
Baskı desenleri ve renkleri kullanma kılavuzunu bulabileceğiniz sayıda sezonun sonunda yakalayabileceğiniz parçaları bulabilir; farklı bütçelere uygun takılara bakabilirsiniz. Daha ince görünmenize yardım edecek kıyafetler; değişik vücut tiplerine sahip ünlülerin stil sırları ve fiziğinizi daha biçimli gösterecek parçalar da Şubat sayısında yer alanlardan. Podyum modelleri gibi etkileyici makyaja sahip olmanın 15 sırrı, öne çıkan güzellik trendleri, en yeni parfümler; stil, moda ve güzellikle ilgili çok daha fazlası InStyle Şubat sayısında!

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X