Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları!

Yönetici gezegeni Venüs olan terazi burcu erkekleri, son derece cana yakın ve çekici kişilerdir.

Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Pinterest

 

 

Terazi erkeği kibar, şık ve zarif bir erkektir ve bu özelliklerinin bilincinde olduğu için her zaman el üstünde tutulmaktan hoşlanır. Onu kendinize aşık etmek istiyorsanız kesinlikle kendi ayaklarının üzerinde duran ve yeri geldiğinde onu yönetebilecek kadar da güçlü bir partner olmalısınız! Terazi erkeği eğer bir kadından hoşlanmışsa, onu konuşmalarıyla etkilemeye çalışacaktır. Siz ne kadar duygularınızı ikinci plana atmış olursanız olun, onun sözlerine kayıtsız kalmanız mümkün değildir.

Zarif, sessiz ve akıllı kadınlardan hoşlanır. Kibar olmanız, görgü kurallarını biliyor ve uyguluyor olmanız onun için çok önemlidir! Gizemli davranan kadınlardan uzak durur, az konuşan ve hareketleriyle onu onaylayan kadınlardan fazlasıyla etkilenir. Son olarak terazi erkekleri flört etmekten çok hoşlanır, ilerleyen zamanlarda evlenmeye ikna etmek oldukça zor olacaktır.

Kaynaklar: teraziburcu.net, onedio.com

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X